למה כובע

7:44:00 PM

בגיל 20 וטיפל'ה הדרמתי עד קולומביה שבה התאחדתי עם אהוב נעורי שהיה בעיצומה של חרישה מאסיבית לאורכה ורוחבה של היבשת הדרומית. מוכת אהבה וגעגועים הלכתי שבי אחר התרגשותו מטרק אתגרי בן 6 ימים בג'ונגלים רווי לוחמי גרילה אך חמור מהם: יתושים חסיני תכשירים. הוא צעד בראש לבוש בגד ים קצר וקוביות בבטן חמוש במצ'טה לפינוי הדרך ונראה כמו מוגלי בסביבתו הטבעית. מנגד אני, הפדלאה דאז, גוררת רגליים מקטרת ללא הירף ומייחלת להיחטף על ידי לוחמי גרילה שיסגרו אותי בצריף שבו לפחות אוכל לשבת. ואם בכל אלה לא די, נאלצתי מידי שעה וחצי לעצור ולהתמרח מכף רגל עד תלתל במקדם ההגנה החזק ביותר שהיה אז בנמצא ושסיפק הגנה למשך 90 דקות תמימות.

השנים חלפו, אהבת הנעורים הסתיימה כדרכן של אהבות נעורים בשברון ליבי, אבל החדשות הטובות הן שבתחום מוצרי ההגנה מפני השמש חל שיפור משמעותי: לא עוד אמהות הגוררות את ילדיהם המנומשים מהמים בשביל למרוח אותם מחדש, לא עוד ילדים בעלי מבט נוגה היושבים על שפת הבריכה וממתינים שהחומר יספג כדי שלא ישטף במים וישאיר אותם טרף קל לקרני שמש אולטרה סגולות. אני יודעת מה אתם חושבים: ילדות עשוקה.

שרשרת קסם: Di ve da

אבל על אף השדרוג המבורך במוצרי הטואלטיקה במדינתנו מקוללת השמש הנצחית, בהירת עור מנומשת שכמותי אינה יכולה להסתפק בקרמים בלבד ולמלחמה בפגעי הפיגמנטציה איני בוחלת באמצעי הגנה כשהפוטוגני מכולם הוא הכובע.
כמצופה ממעמדי כבלוגרית אופנה ואגרנית כפייתית של פריטי לבוש, עם השנים צברתי אוסף כובעים נאה כשלאחרונה בחסות מכירות סוף העונה האטרקטיביות הפוקדות אותנו מכל עבר מבורך הצטרף גם כובע הבד המקסים הזה של המעצבת שרון ברונשר שהוא מעין שדרוג חינני לכובע הטמבל המביך. 

חולצה: Little streetחוץ מהאפקט המצופה של הגנה מפני השמש הוא התגלה כפריט פוטוגני למדי. והכי חשוב: בניגוד להרבה כובעים אחרים הוא לא השאיר על שערי את "אפקט הקסדה". לא מכירה את "אפקט הקסדה"? זה אומר ששיערך חלק כמשי.


למרבה השמחה מתחילים להריח פה ניחוחות של סתיו מה שאומר שבקרוב הכובע יאוכסן כלאחר כבוד ויפנה מקומו לטובת כובעי החורף ומחלות הילדים. 

חצאית: רזילי; נעליים: שני בר

You Might Also Like

0 תגובות

טופס יצירת קשר