חמש 5 הצעות הגשה חגיגיות לראש השנה

7:31:00 PM

יודעת כל אם ובת, שלכבוד החג יש להתקשט בשמלת שבת. בין שגעת הקניות לחג, חיפוש מתנות לחמה ונהירה אחר בגדי חג לילדים (שזה אומר לשלם מחיר מופקע מידי על שמלה מבד סינטטי מידי שאחרי החג הילדה תלבש מעט מידי) אנחנו נדרשות קודם כל ולפני הכל לתור אחר תלבושת ערב החג לעצמנו. במילים אחרות: לאתר את הפריט שיהלום העמסת מזון, בליסת הגפילטע ויהיה רחב מספיק בשביל מקום לעוגת הדבש. נאמנה להלך הרוח של הבלוג שמקדם כאג'נדה אופנה ישראלית, הכנתי עבורכן 5 הצעות חגיגיות ומיוחדות פרי עיצוב ישראלי, וגם חצאית אחת של ASOS.

הצעה ראשונה:
                                                               צילום: רחלי רינגרט
שמלה: Little street, שרשרת: Zura

עוד הרבה לפני שכתום היה השחור החדש הוא היה הכתום הישן ומאז ומעולם לא קיבל מספיק ביטוי בארונותינו וחבל שכך. בתור אדמונית מנומשת הכתום לרוב הולם אותי אבל לא צריך להתהדר בנמשים (שמגיעים עם רגישות בלתי הגיונית לשמש ארצנו) כדי להנות מהצבע הייחודי הזה וכתום על גווניו השונים יכול להתאים כמעט לכל גוון עור. בנוסף, מדובר בצבע מתבקש לשולחן החג בגלל התאמתו המופלאה לגזר של הגפילטע.

                                                                         צילום: רחלי רינגרט
נעליים: United Nude

הצעה שניה:
                                                               צילום: רחלי רינגרט
חצאית: pioo pioo, חולצה: Zucker

                                                               צילום: רחלי רינגרט
נעליים: shila

בגיל 6 אימי עליה השלום לקחה אותי לרחוב הרצל בעיר הגדולה רחובות לקנות לי בגד ים. אחוזת התלהבות שלפתי בגד ים מנומר ואמי בעלת חינוך פולני מוקפד הטילה וטו מוחלט וכך נשארתי עם חצי תאוותי בידי ובמקומו צוידתי בבגד ים שחור וורוד נטול מעוף אך עתור פפיונים מטופשים בצדדים. טראומת הילדות הפכה לחסך של ממש ומאז יש לי חיבה עזה שלא לומר פטיש מוגזם לכל פריט מנומר משל הייתי פגי בנדי. 
                                                               צילום: רחלי רינגרט
שרשרת: Di Ve Da

הצעה שלישית:
                                                                צילום: רחלי רינגרט
צווארון: Neat; שמלה: שירואטו; צמיד: Noritamy

האסכולה הקלאסית גורסת שבערב החג יש ללבוש לבן. אבל אם אתן חולקות גוון עור דומה לשלי סביר להניח שגם אתן פחות מחבבות את מראה הגוויה אלא אם מתחשק לכן לצאת בהצהרה טבעונית מכוונת ולהגן על כבוד הדגים. אם אתן אמהות גם אתן יודעות ששילוב צבע לבן עם ילדים קטנים מסתיים בציור אקספרסניוניסטי בגוונים של רוטב. אפשרות ביניים היא שילוב של לבן עם בגד בצבע אחר. שחור למשל. הצווארון הלבן המיוחד הזה של Neat (שייתכן שחלקכם זוכרים מההפקה המיוחדת שעלתה כאן) מוסיף לבן וחגיגיות שהולמים את רוח החג. צווארון לבן הולך עם כל צבע ונראה מצוין גם עם השמלה המשגעת הזו שהופיעה ממש ממש לאחרונה בפוסט הזה.

הצעה רביעית:
                                                            צילום: רחלי רינגרט

צילום: רחלי רינגרט
חולצה: קארין זלאיט; מכנסיים: אלף אלף

ההצעה הזו אינה מתאימה למתחילות או למי שאינה חובבת את המראה הדרמתי. ואם לדייק: המאוד דרמתי. הצבע השחור דרמתי כשלעצמו. תוסיפו את צווארון הבארוק שעשוי תחרה שחורה שזורה בחרוזים וקיבלתן הופעה ייחודית ובלתי נשכחת לערב החג, בעיקר אם תכננתם השנה לחגוג אותו בטירה רדופת רוחות רפאים בפרובאנס. או בהרצליה.

הצעה חמישית:
צילום: רחלי רינגרט
חצאית: Asos; חולצה: אמריקן וינטאג', שרשרת: גלית רונדין

הקוראים המתמידים כבר יודעים שיש לי חיבה עזה לשלושה אלמנטים: פייטים, טול ושרשראות סטייטמנט. לשלב את שלושתם בהופעה אחת זה מעט מוגזם אפילו בשביל דראג קווינית בפוטנציה שכמוני, אבל שילוש של שניים מהם הוא בעיני שילוב מושלם. כדי שנהיה לטול ולא לסאטן.  

 צילום: רחלי רינגרט
החצאית במלוא הדרה. 

אני אנצל את ההזדמנות כדי לשתף אתכם שהתחושה הזו שאני כותבת ל"קהל" הקוראים אבל לא מקבלת תשובה בחזרה היא תחושה שעדיין לא התרגלתי אליה (והבלוג קיים כבר יותר משנתיים וחצי!!). לכן אני מאוד מאוד אשמח לשמוע מכן בדף הפייסבוק של תלתלים ואתן מוזמנות לשתף בתמונות של ההופעה שבחרתן ללבוש לערב החג. 

שנה טובה לכולנו!
צילום: רחלי רינגרטYou Might Also Like

0 תגובות

טופס יצירת קשר